Оголошення про збір ідей та проектів Стратегії відновлення та розвитку Інгульської громади до 2028р»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

Шановні жителі Інгульської територіальної громади!

Інгульською сільською радою розробляється Стратегічний план відновлення та розвитку Інгульської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028року (далі Стратегія).

Проєкт Стратегічного плану відновлення та розвитку Інгульської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028року. наразі знаходиться у стадії громадського обговорення.

Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Інгульської громади, представників місцевого самоврядування, органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї), проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 2 років (2024–2025 рр.).

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Інгульської громади. (Ознайомитись з переліком завдань Стратегії можна у п. 7 Стратегічні напрями, оперативні цілі та заходи відновлення та розвитку Інгульської територіальної громади до 2028р).

7. Збір проєктних ідей триває до 09 листопада 2023 року включно.

Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59  09 листопада 2023 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: 04376498@i.ua та bmr_2017@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, за телефоном 0988100216 (Вайбер) провідний фахівець інвестицій Олена Безручко.