Очищення влади

Інформація про очищення влади

Законом України «Про очищення влади»  передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування,  які обіймають відповідні посади, та претендентами на їх заміщення.

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її  проводять, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» .

Нормативно-правова база

Закон України “Про очищення влади”

Постанова Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №1025-р “Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Наказ Міністерства юстиції України від 16 жовтня 2014 року № 1704/5 “Про затвердження положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади”

Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100 “Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади”, та форми висновку про результати такої перевірки”

Перевірки

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».