Інгульська сільська рада отримала 2 мобільних укриття

Дата: 18.10.2024 11:47

Інгульська сільська рада отримала від міжнародної неурядової гуманітарнії організації IsraAID Ukraine 2 мобільних укриття.

Одна 25-тонна споруда надійно захищає до 25 осіб від уламків ракет, влучань дронів та вибухової хвилі.

Мобільні укриття встановлено у Мар’ївському ЗДО «Калинка» та на території Мар’янівської початкової школи.

Укриття обладнано лавами для сидіння, вентиліцією, освітленням (резервним освітленням), розетками та вимикачем, планується забезпечити обігрівачем.

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Бажаємо міжнародній неурядовій гуманітарній організації IsraAID Ukraine, та всім причетним - енергії, процвітання, здоров’я, благополуччя та миру.