Звернення голови з нагоди Дня фермера

Дата: 19.06.2024 09:15

Вітаю фермерів Інгульської громади з професійним святом!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.

Бути фермером – це почесно.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із фермерів за їхню наполегливу працю, соціальну відповідальність, допомогу у розбудові рідного краю, за те, що вірите в нашу Незалежну Україну та робите все можливе задля її розвитку та нашої Перемоги!

Бажаю вам здоров’я та миру, високих врожаїв та гарної погоди, трудових здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі та втілення у життя найсміливіших задумів і планів.

Нехай фермерський рух постійно відчуває позитивний імпульс!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                          Алла МИРОНОВА