Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайнплатформі Зрозуміло!

Дата: 25.04.2024 10:06

📢Друзі, нові освітні можливості для вас👇

🔹Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайнплатформі Зрозуміло!

✅Цей курс – про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства.

👥 Для кого цей курс:

Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді. Він також точно буде корисним для всіх, хто цікавиться історією розвитку українського суспільства.

✍️Протягом курсу ви дізнаєтеся про:

✔️короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;

✔️«Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;

✔️становлення й розвиток незалежних українських медіа;

✔️причини й передумови Революції гідності – протесту, який формував трансформацію всієї системи правил та інституційного поля держави;

✔️концепцію мультикультуралізму та її втілення в Україні;

✔️політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;

✔️історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;

✔️силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

✅‼️Посилання на курс: https://courses.zrozumilo.in.ua/.../course-v1:eef.../about