Дата: 15.04.2024 11:01

📣 Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад запрошує взяти участь у заході на тему: «Захист прав територіальних громад на землі лісогосподарського призначення»

✅Мета: обговорення та уточнення стратегій і механізмів захисту прав територіальних громад на землі лісогосподарського призначення.

🗓18 квітня, 14:00 - 16:00

Захід збере представників державних установ, місцевих органів самоврядування, а також експертів із земельних та лісових питань і надасть унікальну можливість для взаємодії, обміну досвідом та розробки спільних стратегій у відповідь на виклики, з якими зіштовхуються громади в контексті лісогосподарської діяльності:

🟩 стратегії та механізми захисту прав територіальних громад на землі лісогосподарського призначення;

🟩практичні аспекти захисту прав громад на земельні ділянки лісогосподарського призначення;

🟩 розробка методичних рекомендацій для збереження та ефективного управління лісовими ресурсами.

До участі в заході запрошені голови громад, заступники голів, старости, землевпорядники, екологи, юристи, керівники структурних підрозділів ОМС, представники Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Комітету з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування.

📌Захід проводиться на базі Платформ «Сільський розвиток: земельні відносини» та «Розвиток гірських територій» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

🟢 Реєстрація за посиланням ▶️ https://form.jotform.com/240992474223358