Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Інгульській сільській раді

Дата: 29.03.2024 14:32

27 березня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Інгульській сільській раді.

Порядок денний передбачав питання про оголошення неблагополучною щодо лейкозу великої рогатої худоби та запровадження карантинних обмежень у молочно-товарній фермі ФГ «Ходаріна Володимира Анатолійовича» та підсобному господарстві Баштанського психоневрологічного інтерната.

Учасники засідання заслухали доповідь начальника Баштанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Сергія Сакари  про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу випробувальної лабораторії Миколаївської державної регіональної лабораторії  Держпродспоживлужби.

Сергій САКАРА запропонував комісії прийняти всі необхідні заходи щодо ліквідації вогнища лейкозу серед ВРХ у вище зазначених господарствах.

Після активного обговорення комісія вирішила оголосити неблагополучними ці господарства та запровадити карантинні обмеження.