Відбулося чергове засідання ХХХVII сесії восьмого скликання

Дата: 28.03.2024 14:57

27 березня 2024 року під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ відбулося чергове засідання XXXVIІ сесії восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 19, старости та  керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 15 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

-  Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Інгульської сільської ради на 2021-2025 роки;

- Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2025 роки;

- Про затвердження звіту про виконання бюджету Інгульської сільської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за 2023 рік;

- Про звіти старост старостинських округів Інгульської сільської ради про роботу за 2023 рік;

- Про звіт голови Інгульської сільської ради.

Та низку земельних питань, по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Прийняті рішення засідання XXXVIІ сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Інгульської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».