Про несвоєчасну реєстрацію податкової накладної з нульовою ставкою

Дата: 13.03.2024 08:15

📝Про несвоєчасну реєстрацію податкової накладної з нульовою ставкою

ℹ️Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, чи застосовується штраф за несвоєчасну реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податкової накладної з нульовою ставкою, якщо вона складена після 08.02.2023, і відповідно до якої норми закону?

📑Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами Податкового кодексу України (далі – Кодекс) (пункт 1.1 статті 1 Кодексу).

📎Строки реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН визначено підпунктом 201.10 статті 201, пунктом 89 підрозділу 2 та підпунктом 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу.

☝️Звертаємо увагу, що відповідальність за порушення строків, визначених Кодексом, для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН передбачена пунктом 1201.1 статті 1201 Кодексу та пунктом 90 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу.

👉Детальніше https://mk.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/762023.html