Відбулося засідання виконавчого комітету Інгульської сільської ради

Дата: 27.02.2024 11:36

26 лютого 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Інгульської сільської ради.

На порядок денний було винесено 20 питань, серед яких:

1. Про створення місцевої державної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Інгульської сільської ради

2.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Інгульської сільської ради від 31.08.2021 № 3 №Про комісію із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Інгульської сільської ради від 24.05.2021 №2 «Про створення консультаційних пунктів цивільного захисту при виконавчому комітеті Інгульської сільської ради»

4. Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

5. Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості в с. Добра Криниця Баштанського району Миколаївської області.

6.Про затвердження інформаційних карток  адміністративних послуг у сфері декларування і реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб, що надаються виконавчим комітетом Інгульської сільської ради.

7.Про стан роботи із зверненнями громадян по Інгульській сільській раді за підсумками  2023 року.

8.Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна.

Та ряд питань щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Загалом, усі проєкти рішень були підтримані членами виконавчого комітету Інгульської сільської ради.