Відбулося чергове засідання ХХХVI сесії восьмого скликання

Дата: 23.02.2024 09:39

22 лютого 2024 року під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ відбулося чергове засідання XXXVI сесії восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 12 депутатів із 19, старости та  керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 11 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

-  Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Інгульської сільської ради та складу комісії.

Про внесення змін до бюджету Інгульської сільської територіальної громади на 2024 рік

Та низку земельних питань, по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Прийняті рішення засідання XXXVI сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Інгульської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».