Звернення голови з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 08:00

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну у час Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні - українців, які змінили перебіг історії нашої держави.

Небесна Сотня - перші Герої російсько-української війни.

Пройшло 10 років та ми продовжуємо боротьбу за свободу, волю та незалежність України.

Сьогоднішній день - це ще одне нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності за які ми сьогодні воюємо.

Україна — країна сильних і незламних людей, країна вільних і хоробрих Героїв. Головна перемога попереду, український народ обов’язково вистоїть і відстоїть всі демократичні цінності!

Вічна пам'ять Небесній сотні. Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну!

Пам’ятаймо подвиг наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу!

Герої не вмирають, доки живе їхня слава!

Слава Україні та її героям!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                                              Алла МИРОНОВА