З Новим 2024 роком!

Дата: 01.01.2024 08:00

Шановна громадо!Дорогі українці!

Прийміть найщиріші вітання з  Новим 2024 роком!

Відійшов у минуле 2023 рік – черговий складний для нашої держави рік повномасштабного вторгнення, який був сповнений болю, втрат, але одночасно – повний мужності, стійкості та віри в Перемогу.

Підводячи підсумки 2023 року, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних Сил України, волонтерам, працівникам установ та організацій за їхню працю, яка наближає нашу перемогу.

Перш за все, бажаю переможного миру нашій країні.

Бажаю, щоб в Новому році здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний український дім, а з ним – здоров’я, добробут і злагода. Добра, світла й тепла – кожній домівці! Радісних усмішок – нашим дітям! Щастя – кожній родині!

Перемоги над ворогом!

Слава Україні!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                          Алла МИРОНОВА