КЗ « Інгульська публічна бібліотека» стала учасником проєкту «Польська полиця в Україні»

Дата: 09.12.2023 16:09

КЗ « Інгульська публічна бібліотека» 📗📒📚стала учасником проєкту «Польська полиця в Україні»🇵🇱 🇺🇦, який реалізується державною установою "Український інститут книги" спільно з Інститутом книги у Польщі та підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

У межах проєкту “Польська полиця в Україні" бібліотека отримала безкоштовно комплект із 20 нових книжок для створення книжкової полиці польської літератури у бібліотеці. Отримані книги – це добірка перекладів українською мовою польської класичної та сучасної літератури для дорослих та молодших читачів. Книжки польських авторів видані українською мовою видавцями України на кошти гранту, наданого їм Інститутом книги в Польщі.

Запрошуємо бажаючих ознайомитись з новинками та вибрати собі книгу до душі!📖🙂

Щиро дякуємо за цікаві книги!