З Днем Святого Миколая!

Дата: 06.12.2023 08:00

Сьогодні наші серця, як ніколи, наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добрі сподівання. І не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво, особливо маленькі діти з нетерпінням чекають цього дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 6 грудня приходить і кладе під подушку усім хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки.

Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.

Дорогі діти! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає Вас!

Щиро вітаю Всіх із Днем Святого Миколая!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                                                    Алла МИРОНОВА