Десята річниця Революції Гідності: презентовано програму заходів

Дата: 17.11.2023 13:45

🇺🇦 Десята річниця Революції Гідності: презентовано програму заходів

Цьогоріч країна відзначатиме перший ювілей Революції Гідності – 10 років.

Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum пропонує відзначати День Гідності та Свободи під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи!» й закликає долучитися до флешмобу #Бути_Гідним, пов’язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС 🇪🇺, та поділитися фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під цим тегом у соцмережах.

💬 «Відзначення десятої річниці – це не лише 21 листопада або 20 лютого. Упродовж усіх 94 днів відбуватимуться певні важливі події на Території Гідності, тобто в середмісті Києва. Зокрема триватимуть екскурсії, які організовує Музей Майдану, відбуватимуться презентація видань та освітні заходи», – повідомив гендиректор Музею Майдану Ігор Пошивайло.

ℹ️ Подробиці та програма заходів доступні тут: https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2653

#РеволюціяГідності #10річницяРеволюціїГідності