Відбулося чергове засідання XXXІІІ сесії восьмого скликання.

Дата: 13.11.2023 10:28

10 листопада 2023 року під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ відбулося чергове засідання XXXІІІ сесії восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 13 депутатів із 19, старости та  керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 9 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

-  Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Інгульської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до бюджету Інгульської сільської територіальної громади на 2023 рік.

- Про внесення змін до рішення від 27.03.2023 №8 «Про перейменування вулиць».

Та низку земельних питань, по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Прийняті рішення засідання XXXІІІ сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Інгульської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».