Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді

Дата: 13.11.2023 10:07

10 листопада 2023 року, під керівництвом голови Інгульської сільської ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді, на якій було розглянуто ряд питань, серед яких були:

• щодо доцільності/недоцільності позбавлення *** батьківських прав по відношенню до дитини ***

• надання дозволів *** на реєстрацію місця проживання дітей без дозволу батька

• визначення місця проживання дітей *** разом з батьком ***

• неналежне виконання *** батьківських обов'язків по відношенню до малолітніх дітей та підготовка висновку про доцільність відібрання *** без позбавлення батьківських прав.

Усі питання порядку денного, які заслуховувалися, були попередньо детально вивчені членами комісії. Всі учасники брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Членам родин, які запрошені на комісію, були надані необхідні консультації. За результатами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання з метою захисту прав і законних інтересів дітей.