Дата: 13.11.2023 10:05

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Розповідаємо про лінії психологічної допомоги👇

Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) — це безоплатна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

За вказаними номерами можна отримати одну або серію консультацій сам на сам із фахівцем — розповісти про те, що вас турбує, що спричиняє появу емоцій чи впливає на ваш стан і отримати поради.

Не зволікайте, якщо вам є чим поділитися. Ваші почуття важливі.

Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernist