Податкова знижка – можливість платника на повернення частини сплаченого податку

Дата: 10.11.2023 12:20

Податкова знижка – можливість платника на повернення частини сплаченого податку

☝️Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що у рамках проведення кампанії декларування доходів - 2023 платники податків можуть скористатися правом на отримання податкової знижки.

✅Податкова знижка – це можливість громадянина повернути частину сплаченого загальнодержавного податку на доходи за певні послуги, які були здійснені протягом звітного податкового року платником податку.

📝Звертаємо увагу, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), зокрема: квитанціями; фіскальними або товарними чеками; прибутковими касовими ордерами. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

👉Детальніше https://mk.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/726510.html