З Днем працівників соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.
Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії в роботі.

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                                                 Алла МИРОНОВА