Відбулося обстеження сімей які перебувають на обліку СЖО

Дата: 02.11.2023 08:20

1 листопада 2023 року службою у справах дітей Інгульської сільської ради разом із фахівцем з соціальної роботи та старостою Мар'ївський старостинський округ було відвідано сім'ї, які перебувають на обліку та проживать у с. Мар'ївка.

Під час обстеження особливу увагу звернуто на забезпеченість дітей одягом, взуттям, відповідно до сезону, та належним харчуванням.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання та навчання дітей.

‼️❗Шановні батьки! Питання батьківської відповідальності завжди є актуальним. Тому служба у справах дітей попереджає: невиконання своїх батьківських обов’язків передбачає адміністративну відповідальність за ст. 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.