Громадське обговорення проєкту Стратегічного плану відновлення та розвитку Інгульської сільської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028 року

Дата: 09.10.2023 15:56

Громадське обговорення проєкту Стратегічного плану

Шановні жителі Інгульської територіальної громади!

Робоча група з розробки Стратегічного плану відновлення та розвитку Інгульської сільської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028 року за підтримки зовнішніх експертів з Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Рада громад», підготувала проєкт Стратегії відновлення та розвитку Інгульської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028 року (далі Стратегія).

З 09 жовтня 2023 року по 09 листопада 2023 року оголошується громадське обговорення Стратегії, а з 13 листопада 2023 року громадські слухання Стратегії, відповідно до розпорядження голови ради від 09.10.2023 № 112-р «Про проведення громадських слухань з обговорення Стратегічного плану відновлення та розвитку Інгульської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028 року».

Звертаємось до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження та пропозиції доповнень або змін до проєкту Стратегії.

З проєктом Стратегії можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Інгульської сільської ради.

Просимо Вас з 09.10.2023-09.11.2023 до 23:00 год.  надсилати свої зауваження або пропозиції, з обов’язковим зазначенням прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), адресою проживання, контактного номеру телефону та зазначенням Вашої думки щодо проєкту Стратегії у письмовому вигляді на адресу: вулиця Травнева,41, село Інгулка, Баштанського району, Миколаївської області, 56170 або на електронну пошту 04376498@i.ua та bmr_2017@ukr.net.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії у єдиний документ, та передані на розгляд сесії Інгульської сільської ради для затвердження.

Думка кожного і кожної з Вас дуже важлива для нас!