Профілактична робота продовжується

Дата: 09.10.2023 14:04

Профілактична робота з метою виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та попередження насильства в сім'ї, продовжується.

06 жовтня 2023 року службою у справах дітей та відділом соціального захисту населення було відвідано сім'ї, які потребують контролю та додаткової уваги, та мешкають у с. Інгулка.

З батьками проведено бесіди з питань формування відповідального та усвідомленого батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу сім’ї, спрямованого на розвиток соціально-побутових навичок та вміння самостійно вирішувати свої проблеми.

Окрім того, відвідано родину, стосовно якої надійшло повідомлення про вчинення домашнього насильства. Проведено бесіду щодо уникнення його проявів.