З Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 09:00

Шановні освітяни, ветерани педагогічної праці!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Сфера освіти є фундаментом у формуванні та розвитку особистості, а освітяни – працівники, без яких цей фундамент створити неможливо.

Кожен із вас, дорогі колеги, гостро відчуває і реагує на загрози і виклики сьогодення. Та наперекір сьогоднішній надважкій ситуації, ви продовжуєте чесно робити свою справу, навчати і надихати українських дітей, аби вони боролися за майбутнє України своїми знаннями.

Бажаю вам, шановні освітяни, йти тільки вперед, надалі залишатися провідниками незламності і нескореності нашої держави.

Бажаю успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії.

Нехай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються  Ваші плани  в   ім'я щасливого   майбутнього України

голова Інгульської

сільської ради                                                                                          Алла МИРОНОВА