До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території Баштанського району!

Дата: 21.09.2023 14:00

Звертаємо вашу увагу, що згідно розпорядження начальника Баштанської районної військової адміністрації від 30.11.2022 року № 200-р «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Баштанському районі», на виконання спільного наказу оперативного угруповання військ «Херсон» та начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 29.11.2022 № 1/19/2, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку в Баштанському районі, ЗАБОРОНЕНО у період дії воєнного стану на території Баштанського району продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України та особам, котрі мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

Голови територіальних громад Баштанського району повинні ознайомити

суб’єктів господарювання, котрі функціонують на території громади, з нормами цього розпорядження та забезпечити його виконання.

НАГОЛОШУЄМО: продавати алкогольні напої на території Баштанського району у період запровадження воєнного стану в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування військовослужбовцям – ЗАБОРОНЕНО!