Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УВАГА, ФОТОКОНКУРС!«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments)

Дата: 18.09.2023 15:46
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

УВАГА, ФОТОКОНКУРС!

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – міжнародний фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 40 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні - громадською організацією «Вікімедіа Україна».

Мета конкурсу - зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії - вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Конкурс триватиме з 1-31 жовтня 2023 року включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого грудня в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

Фотографії та відео для основної частини конкурсу повинні бути створені до 30 червня 2023 року (включно), щоб не наражати на небезпеку учасників та не шкодити національній безпеці. Заохочується завантаження власних фото- та відеоархівів, сканів власних світлин, зроблених на фотоплівку тощо.

Організатори конкурсу сподіваються, що щорічне проведення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій пам’яток, але й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукатиме бережно ставитися до надбань рідної культури.

Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням: wlm.photo

Регламент за посиланням: rules.wlm.photo


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора