Дата: 18.09.2023 15:39

📈 Значне збільшення доходів від ПДФО відбулося саме під час повномасштабної агресії, – Олексій Рябикін

Радник заступника керівника Офісу Президента України Олексій Рябикін відповідаючи на питання про майбутнє так званого «військового» податку на доходи фізичних осіб у громадах, наголосив, що у 2021 році територіальні громади високих доходів завдяки цьому виду податку не отримували.

За словами радника заступника керівника Офісу Президента, у 2023 році загальна сума «військового» ПДФО становитиме 100 млрд гривень.

Подробиці читайте на сайті Конгрес місцевих та регіональних влад : https://www.congress.gov.ua/znachne-zbilshennia-dokhodiv.../