Підписаний меморандум про співпрацю між Інгульською сільською радою та благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»»

Дата: 13.09.2023 12:00

Сьогодні у рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», відділ соціального захисту населення Інгульської сільської ради отримав техніку для облаштування двох робочих місць: ноутбуки, багатофункціональні пристрої для друку та сканування, картриджі, Wi-Fi-роутери, зовнішні жорсткі диски, джерела безперебійного живлення, мережеві фільтри-подовжувачі та канцелярське приладдя.

Також був підписаний відповідний меморандум про співпрацю між Інгульською сільською радою та благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»»

Ініціатива спрямована на надання всебічної підтримки та допомоги інституціям соціального захисту з метою покращення роботи та забезпечення якісних і доступних послуг для населення, особливо для вразливих груп і тих, які постраждали від війни.

Дякуємо координатору проєкту Олена Каплій за допомогу,співпрацю та нашим партнерам Благодійному фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримку громади в складні часи!

Віримо, що наша плідна співпраця триватиме і надалі!

Разом до Перемоги!