ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ІНГУЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Дата: 08.09.2023 10:47

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ІНГУЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Зверніться до податкової щодо отриманням податкових повідомлень-рішень  по сплаті за земельні ділянки

за 2023 рік!!!

Баштанська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області повідомляє, що плата за землю  в Україні це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та землекористувачів згідно норм Податкового кодексу України.

Щодо громадян - фізичних осіб, які є власниками або користувачами земельних ділянок, то їм суму податку нараховує контролюючий орган. Сума податку, зазначається  в спеціальному податковому повідомленні-рішенні, яке надсилається  платнику до 1 липня поточного року.

Баштанська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській  області усіх мешканців Баштанської громади, які мають у володінні чи користуванні земельні ділянки, але до теперішнього часу, з будь-яких причин, не отримали податкові повідомлення-рішення щодо плати за землю, запрошує ТЕРМІНОВО звернутись до податкової за адресою місто Баштанка, вулиця Миколи Аркаса, 2, для проведення звірки даних та отримання ППР.