Шановні освітяни, дорогі учні та батьки!

Дата: 01.09.2023 08:00

Шановні освітяни, дорогі учні та батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року.

На жаль, війна вносить зміни у освітній процес, ламає наші плани та задуми…Таосвічені люди – це ще одне, що відрізняє нас від ворога.

День знань є всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів, а знання – це особлива унікальна цінність, надійна основа для звершень у дорослому житті. Тож нехай в учнів завжди буде допитливість і потяг до нових знань та пізнання світу.

Низький уклін нашим вчителям за їхню працю і мужність. За те, що вони вкладають в своїх учнів найцінніше – свій досвід, мудрість та знання. Ці зерна обов’язково проростуть новими поколіннями розумних, сильних і цілеспрямованих українців.

Велика вдячність батькам за підтримку та любов до своїх дітей.

Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, сил, енергії, успіхів у навчанні та в підкоренні нових вершин!

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                   Алла МИРОНОВА