До уваги жителів громади!

Дата: 30.08.2023 16:58

До уваги жителів громади!

Згідно розпорядження в.о. голови Інгульської сільської ради від 29.08.2023 №89-р «Про оголошення Дня жалоби на території Інгульської сільської ради» з метою вшанування пам’яті загиблих/померлих військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які загинули при виконанні службових обов’язків щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної  цілісності внаслідок військової агресії російської федерації проти України, на території громади запроваджено День жалоби у день поховання загиблого/померлого військовослужбовця.

На знак скорботи за загиблим/померлим військовослужбовцем забезпечити:

- приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на території          с. Інгулка та старостинських округів;

- обмеження проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборону звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування;

- забезпечити оприлюднення у соціальних мережах (групах сільської ради) оголошення про День жалоби за один день до дня поховання військовослужбовця;

- доведення до відома даного розпорядження до суб’єктів підприємницької діяльності;

- забезпечити надання одноразової матеріальної допомоги родині загиблого/померлого військовослужбовця Збройних сил України відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота".