З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:00

Шановна громадо!

День Незалежності України –  це головне державне свято країни, яке відзначається щороку 24 серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Це свято пам’яті всіх поколінь, які боролися і боряться за нашу свободу, прагнуть жити вільно, шануючи  свої традиції та звичаї.

Сьогодні ми боронимо нашу землю від ворогів, відстоюючи свою Незалежність, і весь світ бачить нашу незламність та нескореність.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

З нагоди свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                        Алла МИРОНОВА