З Днем Державного Прапору України!

Дата: 23.08.2023 08:00

Шановна громадо!

Прапор – один з найголовніших символів для кожного українця. Наш народ ніс його через покоління національно-визвольної боротьби, через революції і Майдани, через геноцид та війни. Він є символом суверенітету і незалежності.

Сьогодні прапор України – це, найперше, символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Під ним наші Герої йдуть у бій, здійснюють подвиги. Синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами.

Висловлюю глибоку шану всім людям, що стояли біля витоків відродження Незалежності та національних символів.

Схиляю голови перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу Батьківщину.

Слава нашому ПРАПОРУ! Прапору минулих, сьогоднішніх і майбутніх перемог!

Миру всім нам!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                                        Алла МИРОНОВА