Баштанську землю назавжди залишило тіло Вадима Мороза

Дата: 22.08.2023 08:36

21 серпня Баштанську землю назавжди залишило тіло Вадима Мороза, капітана, старшого льотчика авіаційної ескадрильї 299-ї бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, аби повернутися до своїх близьких, в рідні краї на Харківщині.

3 березня 2022 року 26-річний Вадим Мороз загинув смертю хоробрих штурмуючи в околицях села Новоолександрівка Інгульської громади багаточисельну механізовану колону російських загарбників, що сунули степами на Миколаїв. Того ж дня жителі села, через годину після падіння літака, змогли забрати тіло Героя, і вже, наступного дня - 4 березня громада села Новоолександрівка під носом у росіян за усіма християнськими традиціями провела в останній путь молодого льотчика, що загинув за нашу Свободу та Незалежність. Місцеві жителі зберегли особисті документи та форму загиблого пілота, та передали, після втечі ворога з околиць, до його військової частини.

Вічна пам'ять Герою!