Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Покрокова інструкція ПРРО

Дата: 17.08.2023 12:00
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

1. Обрати програмне забезпечення. На порталі  ДПСУ у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» розміщені безкоштовні програмні РРО.

2. Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) для відповідальної особи. На веб-порталі КЕП ДПС розміщено роз’яснення та зразки заповнення документів.

3. Зареєструвати господарську одиницю, де буде використовуватись ПРРО. Повідомити ДПС про такий об’єкт оподаткування шляхом подання повідомлення за формою № 20-ОПП.

4. Подати Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (форма J/F 1316604) або декілька заяв – за потреби. Заяву в електронній формі подають засобами Електронного кабінету або засобами Єдиного вікна подання електронної звітності. Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій

5. Зареєструвати касира на фіскальному сервері. Реєстрація касира здійснюється шляхом подання Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (форма J/F1391802) через Електронний кабінет платника або будь-яке інше програмне забезпечення із зазначенням ідентифікатора ключа.

6. Ввести в ПРРО перелік товарів.

7. Службовий документ про відкриття/закриття зміни створюється на ПРРО автоматично з присвоєнням локального номеру та направляється до фіскального серверу ДПС. Реєструється сервером шляхом присвоєння номера, який є номером зміни. Номер зміни повідомляється особі, яка відкриває зміну на ПРРО, у відповіді фіскального сервера. На одному ПРРО може бути відкрита одночасно тільки одна зміна. При цьому дозволяється відкрити нову зміну за умови закриття попередньої.

8. Закрити робочу зміну. Для цього формується фіскальний звітний чек/фіскальний звіт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора