Відбулося навчання по мінній безпеці за участі Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні.

Дата: 16.06.2023 13:10

Сьогодні відбулося навчання по мінній безпеці за участі Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні.

У заході взяли участь працівники Інгульского ліцею, ЗДО, закладів культури та сільської ради.

З радістю повідомляємо вам, що захід, спільно з Данською Радою у справах біженців (DRC), пройшов захоплююче та інформативно.

Інструктори, які працюють у сфері інформування про мінну небезпеку, ознайомили з правилами та алгоритмами безпечної поведінки, а також поділилися цінними порадами та матеріалами, котрі допоможуть  захистити себе та близьких.

Дякуємо інструкторам Данської ради у справах біженців (DRС) за цікаву та інформативну сесію!