Шановні мешканці Інгульської сільської територіальної громади

Дата: 12.06.2023 08:43

Шановні мешканці Інгульської сільської територіальної громади, виконавчий орган місцевого самоврядування надає покрокову інструкцію відносно подання повідомлення про пошкодження нерухомого майна через за стосунок Дія.

1. Оновіть застосунок до останньої версії.

2. Зайдіть у Дію, натисніть Послуги → Пошкоджене майно → Почати.

3. Якщо дані про об’єкт нерухомості є в реєстрі, вони підтягуються автоматично. Якщо ні — внесіть їх вручну: вкажіть тип майна, його площу, область, район, населений пункт та адресу.

4. Вкажіть, у якому стані ваше майно та кількість осіб, що там мешкали. Якщо ваше майно належить до культурної спадщини — позначте це галочкою.

5. Опишіть пошкодження в деталях: вкажіть дату та час, якщо є світлини — додайте їх.

6.  Вкажіть свій номер телефону та електронну пошту для контактів.

7.  Перевірте заяву, підтвердьте достовірність даних, натисніть Надіслати. Заяву можна завантажити у форматі PDF або отримати на електронну пошту.