ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ДІТЕЙ,ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 04.06.2023 08:31

Сьогодні, 4 червня, у нашого майбутнього знов подія.

І це, на жаль, не свято… Сьогодні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Він був установлений Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2021 року із врахуванням того, що з 2014 року на території Донецької, Луганської та інших областей внаслідок збройної агресії та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 260 дітей і понад 467 дітей поранено.

Цей день є особливо важким і важливим для кожного громадянина України. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу, щоб передати крик душі від страхіть, які довелося пережити дітям України…..

На превеликий жаль, не обійшла біда і нашу громаду.

Після початку повномасштабного вторгнення,у березні 2022 року,загинули неповнолітні діти:

- Бубна Данило Сергійович, 2004 р.н (с.Мар’ївка);

- Фаріон Віталій Миколайович, 2004 р.н (с.Добра Криниця).

Діти – це майбутнє нашої країни. І надзвичайно боляче бачити, що ці невинні душі, які ще не пізнали життя, гинуть від рук окупантів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Сьогодні ми вшановуємо душі загиблих дітей, а також просимо Господа, щоб допоміг цивілізованому світу знищити криваву диктатуру, щоб більше ніколи не гинули діти, щоб на українській землі запанував мир!

Вічна пам’ять!

Закликаємо усіх згадати невинно вбитих дітей та о 12:00 год запалити свічку пам'яті.

голова Інгульської

сільської ради                                                                                                                                          Алла МИРОНОВА