Загинув НАДРАГА Сергій Юрійович

Дата: 09.04.2023 15:57

Знову сумна звістка сколихнула нашу громаду....
04 квітня 2023 року, від ворожого снайперського пострілу, загинув наш захисник, житель с.Добра Криниця – НАДРАГА Сергій Юрійович, 1984 року народження.
Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.
Ми у вічному боргу перед захисниками, які віддають життя за Україну та перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.
Вічна пам'ять Герою України! Навіки Слава!
Поховання Сергія відбудеться 10 квітня 2023 року в с.Добра Криниця о 12:00 год (Форіс М.В.)