Загинув РУДНИЦЬКИЙ Владислав Сергійович

Дата: 17.05.2023 15:53

На жаль, наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі…

Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, у бою з окупантом 13 травня 2023 року загинув наш захисник, житель села Виноградівка - РУДНИЦЬКИЙ Владислав Сергійович, 1999 року народження.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Владислава назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Ми у вічному боргу перед захисниками, які віддають життя за Україну та перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.

Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава!