Відбулася зустріч з Миколаївською командою Благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез"

Дата: 05.05.2023 16:00

В рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» сьогодні в Інгульській сільській раді відбулася зустріч з Миколаївською командою Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

До заходу долучилися внутрішньо переміщені особи громади, представники сільської ради та старости.

Обговорено ряд важливих питань співпраці фонду та виконавчих органів сільської ради зокрема, щодо впровадження заходів спрямованих на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, що прибули до населених пунктів громади, перспективи отримання компенсації за зруйноване та пошкоджене майно нашим мешканцям, узгодили питання утворення ради ВПО як консультативно-дорадчого органу.

Усі бажаючі отримали консультації від юристів фонду!

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, за участь, та регіональному координатору фонду Олена Каплій за довіру !