Відбулося урочисте відкриття автомобільного мосту тимчасового призначення.

Дата: 25.04.2023 16:30

Сьогодні у Інгульській громаді відбулося урочисте відкриття автомобільного мосту тимчасового призначення.

Цей міст, можливо, невеликий за мірками, але для жителів громади має дуже важливе значення.

На початку березня 2022 року Збройні сили України підірвали міст для того, щоб російські війська не змогли йти з наступальними діями на місто Миколаїв. Але через декілька днів загарбники зайшли в село Інгулка і збудували тимчасову переправу.

Будуванням мосту займалася військова частина Т0300 Державної спеціальної служби транспорту. Наші мужні воїни не тільки захищають рідну Україну, а й допомагають, покращують благоустрій країни, зокрема Інгульської громади.

Відкриття мосту відбулося за участі голови адміністрації ДССТ Богдана Бондара, начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва, голови Інгульської сільської ради Алли Миронової.

Щира подяка усім, хто долучився до відбудови мосту та бажаємо кожному злагоди в домі, душевного тепла, рівноваги, МИРНОГО НЕБА та ПЕРЕМОГИ.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!