Чистота громади – справа спільна для всіх та кожного.

Дата: 20.04.2023 15:09

Чистота громади – справа спільна для всіх та кожного.

Протягом квітня були проведені заходи по благоустрою населених пунктів громади.

Висловлюємо щиру подяку всім і кожному, хто долучився роботою, технікою до організації благоустрою в нашій громаді, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання населених пунктів. Шана всім, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашої території.

Звертаємось до жителів, водіїв та гостей нашої громади з проханням дотримуватись чистоти й охайності на автомобільних дорогах та на території населених пунктів, не засмічувати природу!

Спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.