11 квітня в Інгульській сільській раді були проведені заходи до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Дата: 12.04.2023 09:21

Під час підготовки заходів було здійснено упорядкування та утримання в належному стані військових поховань, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблим у Другій світовій війні в кожному старостинському окрузі.

У закладах освіти проведено в онлайн форматі історико-патріотичні години «Діти в’язні фашистських концтаборів», «Пам’яті закатованих у нацистських таборах», «Погляд у трагічне минуле», тематичні класні години «Гортає пам'ять скорботні сторінки…», «Пам’ятаємо поки живемо», «Пам'ять за ради майбутнього» (у вайбер спільнотах, в групах класів), історичні години пам’яті «Варварство ХХ століття – фашистські табори смерті в Україні» мережа Фейсбук, акція « Ми пам’ятаємо, пам’ятаємо заради майбутнього!», покладання квітів до пам’ятників загиблим у Другій світовій війні, години спілкування «Люди світу, на хвилину підведіться.. пам'ять священна», круглий стіл «Якщо на землі є пекло..», виставки художньої літератури «Забути не можливо».

У закладах культури проведено години історичної пам'яті "Гортає пам'ять скорботні сторінки", «У нашій пам’яті вічно», «Про це не можна забути», «Вічно і поіменно в серцях», підготовлено віртуальний огляд літератури «Забуттю не підлягає».

Читачі КЗ «Інгульська публічна бібліотека» познайомились з новими книгами від Українського інституту книги на виставці-спомин "Уроки пам'яті людської". Література, яка представлена на ній, викриває злочини нацизму проти людства. Про людей, надзвичайної сили волі присутні дізналися з перегляду слайд-спогаду "Нам не забути Вас".

Ми пам’ятаємо про вас, невинні жертви фашизму.

Ви вічно будете в наших душах і серцях!