До уваги жителів громади!

Дата: 31.03.2023 15:33

До уваги жителів громади!

Важливою ознакою сталості громадянського суспільства є функціонування організацій (інститутів) громадянського суспільства, через які громадяни забезпечують самоорганізацію, представництво, реалізацію та захист інтересів і прав. Крім того, розвиток громадянського суспільства тісно пов’язаний з можливістю громадян впливати на прийняття державних рішень, а також реалізовувати право на участь у місцевому самоврядуванні на рівні територіальних громад.  До таких організацій (інститутів) належать:

- громадські об’єднання,

-релігійні організації,

- благодійні організації,

- творчі і професійні спілки та їх об’єднання,

-організації роботодавців та їх об’єднання,

- асоціації,

-органи самоорганізації населення тощо.

Розвиток інститутів громадянського суспільства в органах місцевого самоврядування є важливим аспектом розвитку, зміцнення, процвітання та фінансової спроможності територіальної громади. Небайдужість населення, зокрема молоді сприяє ефективній взаємодії держави та громадянського суспільства, що дає змогу рухатись вперед, в краще майбутнє.

Тому не будьте байдужими і долучайтеся до створення унікального іміджу нашої громади!