Відбулася перша координаційна зустріч задля презентації цілей Проєкту та знайомства з регіональною командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Дата: 18.03.2023 09:47

Інгульську громаду відібрано агентством Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб».

Вчора, 17 березня, представники нашої громади: голова Інгульської сільської ради - Алла МИРОНОВА, секретар ради - Ніно КУЗЬМЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення - Анна ПЕТРІНА, спеціаліст відділу - Інна КОБИЛІНСЬКА, спеціаліст І категорії з юридичних питань - Вікторія РАХИЛЬ прийняли участь у першій координаційній зустрічі задля презентації цілей Проєкту та знайомства з регіональною командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»🤝

⚖️Проєктом передбачено надання всебічної підтримки та допомоги інституціям соціального захисту з метою покращення роботи та підвищення якості надання соціальних послуг вцілому в системі соціального захисту населення.

Зустріч відбулася в онлайн-форматі.