79-а річниця визволення с.Інгулка від німецьких загарбників

Дата: 14.03.2023 11:16

Щороку - історична пам'ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення сел громади від фашистських загарбників.

Не біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності - вони вічні .

Саме сьогодні, 14 березня 1944 року, в часи Другої Світової війни, село Інгулка  було визволене від німецьких загарбників.

Ми величаємо героїв, які подарували нам радість Перемоги та вшановуємо пам'ять тих, хто заради визволення села Інгулка віддав своє життя... Хто залишився вічно юним... Дорогою ціною заплатив наш народ у цій найстрашнішій за всю історію війні.

На жаль і у теперішній час неоголошена війна, що триває в Україні залишає такі глибокі рани у наших серцях.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих захищаючи свою Батьківщину. Пам'ятайте, ми - майбутнє України! Будьте гідними своїх пращурів, любіть рідну землю.

Доземний уклін усім дорогим землякам, які віддали своє життя за визволення села Інгулка!