Відбулася XХІV сесія Інгульської сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.02.2023 15:12

22 лютого 2023 року відбулося чергове засідання ХХІV сесії восьмого скликання під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ.

Перш ніж розпочати розгляд питань згідно порядку денного, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів із 19 , а також старости та керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 20 питань. Усі питання порядку денного сесії були попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних профільних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

- Про затвердження старости  Новоолександрівського старостинського округу Інгульської сільської ради

- Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Інгульської  сільської ради.

- Про перейменування вулиць.

- Про внесення змін до рішення від 30.11.2021 № 2 «Про створення Робочої групи з розробки та реалізації Стратегії розвитку Інгульської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області на період до 2028 року, затвердження персонального складу, Положення та плану роботи Робочої групи».

Та низку земельних питань, по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Прийняті рішення засідання XХІV сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Інгульської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».