Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Дата: 27.02.2023 09:18

Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Головне бажання кожного українців – 🇺🇦Перемога. Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день долучившись до нового підрозділу «Рубіж».

До лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт та Рубіжне на Луганщині.

Вам буде запропоновано конкретні й гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.

Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби.

#ГвардіяНаступу